Forum o życiu monastycznym

Zakony benedyktyńskie, Pustelnicze, duchowość monastyczna


#1 2006-12-04 22:26:47

L'organiste

Administrator

Skąd: diec. przemyska
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 103

Witam wszystkich!

Witam wszystkich zainteresowanych duchowością benedyktyńską na nowym, jeszcze ciepłym i pachnącym farbą forum.
Zapraszam gorąco do rejestrowania się i do prowadzenia ciekawych dyskusji.
Od razu zaznaczam, że Forum jeszcze nie jest dopracowane od strony technicznej, liczę więc na Waszą wyrozumiałość.

Admin



+NIECH WE WSZYSTKIM BĘDZIE BÓG UWIELBIONY!+


UIOGD!

Offline

 

#2 2006-12-05 10:25:42

mniszka

Moderator

Zarejestrowany: 2006-12-05
Posty: 16

Re: Witam wszystkich!

Cieszę się, że powstało takie Forum. Czasem będę tu zaglądać, bo moje życie mocno związane jest z tą duchowością.


"Omnia instaurare in Christo"

Offline

 

#3 2006-12-05 14:26:39

L'organiste

Administrator

Skąd: diec. przemyska
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 103

Re: Witam wszystkich!

Witaj mniszko! Jak z pewnością zauważyłaś, jesteś pierwszą osobą po mnie, która odwiedziła to Forum i zostawiła tu swój ślad.
Mam nadzieję, że będziesz tu jednak częściej niż "czasem" i że wniesiesz wiele dobrego do naszych przyszłych, jak na razie, dyskusji.


UIOGD!

Offline

 

#4 2006-12-05 21:39:59

br. Joachim

Gość

Re: Witam wszystkich!


Witajcie !!!

Pozdrawiam z Tyńca z Opactwa Benedyktynów. Cieszę się że takie coś istnieje. Jeśli można to też zapraszam na forum o Kamedułach www.kameduli.p2a.pl

br. Joachim OSB

 

#5 2006-12-10 20:54:07

L'organiste

Administrator

Skąd: diec. przemyska
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 103

Re: Witam wszystkich!

Witam serdecznie br. Joachima! Cieszę się z brata odwiedzin i zachęcam do częstszych odwiedzin naszego Forum.
Tym, którzy się jeszcze nie zorientowali pragnę przypomnieć, że Forum odwiedziło już dwie osoby duchowne należące do zakonu benedyktyńskiego!... Oby takich odwiedzin było jak najwięcej, byśmy mogli korzystać z ich wiedzy i doświadczenia!


UIOGD!

Offline

 

#6 2006-12-13 13:49:50

Maciej

Użytkownik

7457996
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 8
WWW

Re: Witam wszystkich!

Pokój i Dobro!
Ja trafiłem na to forum poprzez reklamę na forum franciszkańskim www.franciszek.pl, na które serdecznie zapraszam.


Póki mamy czas, bracia czyńmy dobro - św. Franciszek z Asyżu

Offline

 

#7 2006-12-13 13:59:29

L'organiste

Administrator

Skąd: diec. przemyska
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 103

Re: Witam wszystkich!

Witamy kolejnego użytkownika! Mam nadzieję Maćku, że dzięki temu forum poznasz i pokochasz także duchowość benedyktyńską. Zapraszam Cię, jak wszystkich zresztą, do dyskusji.


UIOGD!

Offline

 

#8 2006-12-14 13:48:44

Giacobbe

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-12-14
Posty: 6

Re: Witam wszystkich!

Witajcie!

     Własciwie mógłbym skopiować wiadomość Macieja, bo tak się składa, że oboje trafiliśmy tu prosto z franciszka.pl:D

Głęboko wierzę, że to forum szybko pójdzie do przodu i z biegeim czasu będzie na nim coraz wiecej użytkowników.

Ze swojej strony zapewniam, że kiedy tylko będę wolniejszy, to na pewno jakiś ślad w tym miejscu zostawie;)

Serdecznie wszystkich pozdrawiam

PAX et BONUM!!


"Jeśli kto chce iść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech co dnia bierze krzyż swój i niech Mnie naśladuje" (Łk 9,23)

Offline

 

#9 2007-01-28 22:59:53

Andrzej

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-01-28
Posty: 9

Re: Witam wszystkich!

Równ9ież witam wszystkich. Mam 17 lat, dopiero zaczynam swoja przygodę z duchowością benedyktyńska. Szczególnie interesuje mnie liturgia, jako, że jestem na etapie zdobywania wiedzy liturgicznej, dlatego my,się, że użytkownicy nie obrażą się, jak zdarzy mi się zasypywać pytaniami

Offline

 

#10 2007-01-28 23:06:25

L'organiste

Administrator

Skąd: diec. przemyska
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 103

Re: Witam wszystkich!

Andrzeju, witam Cię w imieniu załogi Forum. Właśnie po to ono istnieje, żeby zadawać pytania i dyskutować. Mam nadzieję, że zdobędziesz tu wiele informacji nt. wszystkiego co związane jest ze światem benedyktyńskim no i, że Ty również będziesz ubogacał dyskusję i wniesiesz w nie wiele cennych myśli.


UIOGD!

Offline

 

#11 2007-02-10 22:24:36

nowicjusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 5

Re: Witam wszystkich!

Cześć! Nazywam się Tomek i mam 17 lat. Na forum natknołem się przypatkiem choć owe moim zdaniem nie istnieją. Jastem naprawdę bardzo szczęśliwy że istnieje takie forum. Dziś bardzo mało mówi się na te tematy i dlatego tym bardziej jestem rad że są jednak ludzie o podobnych zainteresowaniach. Mam nadzieję że wynisę ż tego wiele dobrego, ale i nie mniej dam od siebie. naprawdę SUPER!

Offline

 

#12 2007-02-11 13:20:47

L'organiste

Administrator

Skąd: diec. przemyska
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 103

Re: Witam wszystkich!

Bardzo się cieszę, że mogę powitać kolejnego użytkownika naszego Forum. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Cię, Tomku, do dyskusji i zachęcić do zadawania pytań, na które postaramy się znaleźć satysfakcjonującą odpowiedź.


UIOGD!

Offline

 

#13 2007-05-08 00:35:32

oczy

Gość

Re: Witam wszystkich!

L'organiste napisał:

Witam wszystkich zainteresowanych duchowością benedyktyńską na nowym, jeszcze ciepłym i pachnącym farbą forum.
Zapraszam gorąco do rejestrowania się i do prowadzenia ciekawych dyskusji.
Od razu zaznaczam, że Forum jeszcze nie jest dopracowane od strony technicznej, liczę więc na Waszą wyrozumiałość.

Admin



+NIECH WE WSZYSTKIM BĘDZIE BÓG UWIELBIONY!+

 

#14 2007-05-08 00:45:15

oczy

Gość

Re: Witam wszystkich!

Niech Bóg Stwórca całego stworzenia przywróci jedność materii i ducha , gdyż wszystko zostało powywracane. Bez zachwytu Ewangelią jest to nie możliwe. Możliwe jest tylko z pomocą łaski Bożej

 

#15 2007-10-19 21:42:03

Jozafat

Użytkownik

10500753
Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 1

Re: Witam wszystkich!

Witam wszystkich serdecznie! Bardzo nie wielu ludzi dzisiaj interesują tego typu rzeczy dlatego tym bardziej cieszę się że jest takie forum. Z racji tego że jest nas tak niewielu myślę że powinniśmy lepiej się poznać i w pewien sposób zaprzyjaźnić aby lepiej współpracować. Liczę na pomoc i służę pomocą jeśli coś trzeba i będę w stanie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa https://nerko.pl/ HĂ´tels Singapour Lodging Germany hotelstayfinder.com podolog Ursynów BoĂŽte de vitesses Ford wszywka alkoholowa lublin