Forum o życiu monastycznym

Zakony benedyktyńskie, Pustelnicze, duchowość monastyczna

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-03-04 20:56:05

L'organiste

Administrator

Skąd: diec. przemyska
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 103

Skąd ten zastój na naszym Forum?

Szanowni Forumowicze i niezarejestrowani użytkownicy niniejszego Forum!
Od dłuższego już czasu zastanawiam się, skąd się bierze zastój na naszym Forum. Ostatni post został wysłany niemal przed dwoma tygodniami. Czy naprawdę nie mamy sobie nic do powiedzenia nie tylko przecież w tematyce monastycznej? Czy nie potrzebne nam jest doświadczenie innych osób? A może duchowość benedyktyńska to coś, o czym nie warto rozmawiać, co lepiej odłożyć na półkę…?
Z całego serca zachęcam Was do wpisywania w tym wątku swoich oczekiwań w stosunku do Forum, swoich pomysłów na jego rozwinięcie i innych sugestii. „Goście” (tj. niezarejestrowani użytkownicy) również mogą pisać.
Jestem przekonany, że razem przezwyciężymy ten impas i stworzymy z tego miejsca forum wymiany cennych myśli, uwag i tego wszystkiego, co przybliży nas do poznania tego wspaniałego „świata wg św. Benedykta.”


UIOGD!

Offline

 

#2 2007-03-05 13:35:35

mniszka

Moderator

Zarejestrowany: 2006-12-05
Posty: 16

Re: Skąd ten zastój na naszym Forum?

Governal napisał:

Od dłuższego już czasu zastanawiam się, skąd się bierze zastój na naszym Forum. Ostatni post został wysłany niemal przed dwoma tygodniami. Czy naprawdę nie mamy sobie nic do powiedzenia nie tylko przecież w tematyce monastycznej? Czy nie potrzebne nam jest doświadczenie innych osób? A może duchowość benedyktyńska to coś, o czym nie warto rozmawiać, co lepiej odłożyć na półkę…?

Może nasi użytkownicy odmówili sobie w Wielkim Poście przesiadywania w internecie a tak na poważnie to nie wiem skąd ta cisza, bo przecież jak ktoś się tu logował to przeważnie wyrażał zadowolenie z faktu istnienia Forum i chciał lepiej poznać tę duchowość.


"Omnia instaurare in Christo"

Offline

 

#3 2007-03-18 18:40:27

nowicjusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 5

Re: Skąd ten zastój na naszym Forum?

Ja ze swojej strony przyznaje że od czasu do czas wchodzę na forum, zobaczę co nowego i nie zostawiając śladu wychodzę. To wszystko z braku czasu, ale mam jeszcze wiele pytań i obiecuję że wezmę się do roboty i będę bardziej aktywny. pozdrawiam wszystkich!

Offline

 

#4 2007-07-13 22:24:42

Maciej

Użytkownik

7457996
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 8
WWW

Re: Skąd ten zastój na naszym Forum?

Bracia, reklama jest dźwignią handlu, ale także i ruchu. Jak ma być ruch na forum, skoro mało osób o nim wie? Trzeba rozreklamować to forum na innych, podobnych i w necie, trzeba także dodać do wyszukiwarek internetowych (Google, NetSprint), poprosić Benedyktynów i/lub Cystersów o pomoc w dotarciu do ludzi. Zaproszenie kilku braci na forum, w roli ekspertów. Jest multum możliwości!

Pokój i Dobro!


Póki mamy czas, bracia czyńmy dobro - św. Franciszek z Asyżu

Offline

 

#5 2007-07-15 14:28:26

mniszka

Moderator

Zarejestrowany: 2006-12-05
Posty: 16

Re: Skąd ten zastój na naszym Forum?

Maciej napisał:

Zaproszenie kilku braci na forum, w roli ekspertów. Jest multum możliwości!

Pokój i Dobro!

A mogą być siostry ??


"Omnia instaurare in Christo"

Offline

 

#6 2007-07-16 10:57:12

L'organiste

Administrator

Skąd: diec. przemyska
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 103

Re: Skąd ten zastój na naszym Forum?

mniszka napisał:

A mogą być siostry ??

Pewnie, że mogą.
Zróbmy może tu małą burzę mózgów i zastanówmy się wspólnie, jak wypromować nasze forum.
Jak napisałem w innym wątku, już ktoś nas docenił i umieścił link do forum na oficjalnej stronie Zakonu Cysterskiego. Może administratorzy innych stron monastycznych pójdą w ślady tego naszego dobrodzieja.
Proponuję codziennie Zdrowaś Maryjo w intencji rozwoju Forum.


UIOGD!

Offline

 

#7 2007-07-27 21:10:16

Maciej

Użytkownik

7457996
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-12-13
Posty: 8
WWW

Re: Skąd ten zastój na naszym Forum?

Można wypromować stronę przez wymianę linków/bannerów. Można także dać info na popularne fora katolickie (oaza.pl, wiara.pl, katolik.pl)


Póki mamy czas, bracia czyńmy dobro - św. Franciszek z Asyżu

Offline

 

#8 2008-01-20 11:46:28

L'organiste

Administrator

Skąd: diec. przemyska
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 103

Re: Skąd ten zastój na naszym Forum?

A na forum cisza jak makiem zasiał...
Mimo tego, że ponad pół roku temu wiele osób wyrażało pewność, że forum może i będzie się rozwijać, mamy mało aktywnych uczestników. Prawie wcale...
Czy rzeczywiście już wszystko o duchowości monastycznej wiemy?...
A może nikogo już ona nie interesuje?...


UIOGD!

Offline

 

#9 2008-07-24 16:26:59

 michal

Administrator

Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 102

Re: Skąd ten zastój na naszym Forum?

Będąc w Tyńcu zorietnowałem się jak małe jest grono zafascynowanych duchowością benedytkyńską. Nawet sobie nie zdajemy sprawy ze jednym z głównych ośrodków jest to
forum. Zdziwieni? Tam spotkałem się z userem "TomekMichal" oraz zostałem rozpoznany (ze zdjęcia jakie widnieje na moim profilu) przez x.Andrzeja - który niedawno rozpoczął
postulat w Tyncu. Szkoda, że się nigdy nie zarejestrował. Ale było to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie. Bracia! Bierzmy sie do robroty, bo to dobre dzieło!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
HOSTAL IBRAIS Проживание Фуроре Monchique Unterkünf Brampton Ferienhaus Kir renowacja parkietu warszawa cennik pizzeria bronowice internet hucisko